Wilde Vaart 16-21

Jongeren van 16 tot en met ongeveer 21 jaar worden bij onze groep wilde vaart genoemd. Het is een vriendengroep waarbij iedereen welkom is. Ze organiseren wekelijks hun eigen activiteiten op het clubhuis en zijn ook regelmatig op de Stierop te vinden.

De wilde vaart gaat één keer per jaar op zomerkamp, vaak in het buitenland. Hier leren ze een nieuwe stad kennen en ondernemen ze samen activiteiten, maar is er ook tijd om je eigen gang te kunnen gaan.

De wilde vaart heeft geen leiding maar begeleiding die hen kan ondersteunen bij het organiseren van programma’s en kampen. Vaak zijn leden van de wilde vaart ook leiding bij andere speltakken of helpen ze bij het organiseren van evenementen.

Dagen en tijden:
De wilde vaart draaien in de iedere week op vrijdag van 21 uur tot ongeveer 23 uur. In de zomer zijn ze in het weekend regelmatig op de Stierop.

Op dit moment draaien de wilde vaart van de CC en de JP samen opkomst op het JP clubhuis.

 

De begeleiding bestaat uit:
Charlotte

Duco

Martijn

 

Voor alle vragen over de wilde vaart, het programma en de opkomsten, kun je contact opnemen met de begeleiding via ons e-mailadres: info@scoutingzaanstreek.nl

 

Type je zoekwoorden hierboven en druk op Enter om te zoeken. Druk ESC om te annuleren.

Terug naar boven